Kadra

Przydział obowiązków kadry Szkoły Waldorfskiej w Warszawie na rok szkolny 2017/2018

Apanowicz Angelika - dyrektorka szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, nauczycielka biologii i chemii oraz wychowawczyni klasy 7 szkoły podstawowej

 

Baranowska Maria - nauczycielka wychowawczyni klasy 6 szkoły podstawowej

 

Chodnik Wiesław - nauczyciel etyki i języka polskiego

 

Ciechomski Marek - nauczyciel matematyki i fizyki

 

Dellanoy Marc - nauczyciel języka francuskiego

 

Dziurzyńska Urszula - nauczycielka bibliotekarz

 

Frasunkiewicz Maciej - psycholog szkolny

 

Gawlik Katarzyna - nauczycielka języka angielskiego

 

Godzisz Ewa - nauczycielka wychowawczyni klasy 2 szkoły podstawowej

 

Jaczewska Joanna - wychowawczyni klasy 5 szkoły podstawowej, nauczycielka języka niemieckiego

 

Kabak Julia - nauczycielka asystentka

 

Kaszuba Agnieszka - nauczycielka wychowawczyni klasy 3 szkoły podstawowej

 

Kitala Michał - nauczyciel historii i WOS w liceum i w klasie 7 szkoły podstawowej

 

Kłosiński Michał - nauczyciel informatyki

 

Kosewska Ewa - nauczycielka wychowawczyni klasy 4 szkoły podstawowej

 

Kosowicz Beata - nauczycielka eurytmii

 

Maciejowicz Zofia - specjalistka ds. sekretariatu

 

Maciejewski Janusz - nauczciel podsaw przedsiębiorczości w liceum

 

Malinowska Magdalena - nauczycielka oddziału przedszkolnego

 

Możejko-Retmaniak Dorota - nauczyciel wychowawca świetlicy

 

Naruszewicz Emilia - nauczycielka języka niemieckiego

 

Pizon Małgorzata - nauczycielka wychowawczyni klasy 3M

 

Sadłowska Diana - nauczycielka wychowawczyni klasy 1 szkoły podstawowej

 

Sawicka Justyna - nauczycielka wychowania fizycznego, wychowawczyni klasy 4 szkoły podstawowej

 

Smetaniuk-Kukier Małgorzata - nauczycielka prac ręcznych i geografii

 

Sochacka Marta - nauczycielka oddziału przedszkolnego

 

Stangreciak Marcin - nauczyciel warsztatów

 

Szałkowska Mireille - nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni 1 klasy liceum

 

Ścibura Jolanta - nauczcielka matematyki w liceum

 

Talarek-Stangreciak Anna - nauczycielka terapii pedagogicznej

 

Trojanowska Marzena - nauczycielka wychowawczyni świetlicy

 

Winiarczyk Adam - nauczyciel religii niekonfesyjnej

 

Wiśniewska Katarzyna - nauczycielka muzyki, wychowawczyni klasy 7 szkoły podstawowej

 

Zaborowski Michał - nauczyciel katecheta

 

Załuga Aleksandra - nauczycielka wiedzy o kulturze